Zwycięstwo w Jarocinie.

W sobotę i wtorek juniorzy UKS Kani rozegrają ostatnie mecze kontrolne przed inaugurację Ligi Wojewódzkiej.

W sobotę UKS Kania zmierzyła się w Jarocinie z Jarotą i po golach Szymankiewicza, Ptaszyńskiego i Hudzińskiego, nasz zespół wygrał mecz z Jarotą 3 - 2. Oba zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony i udowodniły dziś, że nie przypadkowo znalazły się w "M-ce", czyli wśród 16 najlepszych zespołów w Wlkp.

We wtorek juniorzy UKS Kani zagrają ostatni mecz kontrolny z juniorami Akademii Śląska Wrocław, będzie to najtrudniejszy sprawdzian dla naszej drużyny w tym roku.Juniorzy Śląska Wrocław na co dzień występują w Centralnej Lidze Juniorów PZPN i zaliczani są do czołowych zespołów w Polsce w kat. U17.

21 marca juniorzy UKS Kani w pierwszej wiosennej kolejce ligowej zagrają w Kępnie z Marcinkami.